ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Bowmore

Odważny, nietuzinkowy, prawdziwie szkocki – taki jest Bowmore, znakomita whisky, która zasługuje na szczególne miejsce w każdej kolekcji miłośnika tego zacnego trunku. Wybierając trunek z tej uznanej destylarni, zanurzysz się w niesamowity świat pełen świetnie wyczuwalnych, wyrazistych nut. Wybierz whisky Bowmore i przenieś się na piękną i fascynującą wyspę Islay w zachodniej części Szkocji.

Bowmore – klasyka, która kusi wyjątkowym smakiem

Jednym z najpopularniejszych produktów z tej szkockiej destylarni jest oczywiście Bowmore 12-letni, którego cena jest zaskakująco korzystna. To bowiem ceniony single malt, który zyskał sobie wielu wielbicieli, dzięki niesamowitej mieszance wyrazistych aromatów. Piękny, ciemnobursztynowy kolor, delikatnie słodki posmak, który zawdzięcza leżakowaniu w beczkach po sherry i idealna kompozycja z dymem torfowym klasycznym dla trunków z wyspy Islay. Wszystko to sprawia, że Bowmore to whisky, w której warto się rozsmakować.

Bowmore 12-letni to whisky, którego cena sprawia, że sprawdzi się idealnie jako upominek dla konesera albo jako wartościowe uzupełnienie własnej kolekcji. To bowiem wyrazisty profil smakowy i unikalna, wieloletnia historia marki prosto ze szkockiej wyspy Islay.

Whisky Bowmore – charakterystyka

Smak whisky Bowmore to połączenie wyrafinowanej palety aromatycznej, której cechą charakterystyczną są zdecydowane i pełne smaku torfowo-korzenne nuty z subtelnymi akcentami wanilii, miodu i przypraw. To wyjątkowe połączenie sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych trunków na rynku i stanowi synonim wysokiej jakości.

Bowmore i wiele więcej propozycji dla koneserów whisky – poznaj Alkonet

Bowmore to destylarnia o długiej tradycji – jej początki sięgają bowiem 1779 roku, a produkty rozpoznawane są na całym świecie. To whisky szkocka z prawdziwego zdarzenia, którą docenią zarówno podniebienia koneserów, jak i początkujący amatorzy, stawiający swoje pierwsze kroki w degustacji tego złocistego trunku.

Alkonet jako sklep z alkoholami online to miejsce, w którym znajdziesz produkty marki Bowmore, jak i inne propozycje znanych destylarni. Postaw na wygodę i rozsmakuj się w najlepszej whisky online.

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE