ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Dubliner

Dubliner whisky to trunek doskonale nadający się zarówno do picia solo, jak i mieszany w koktajlach. W Polsce dostępny jest od niedawna, za to już zdążył zdobyć sympatię wśród amatorów łagodniejszych destylatów rodem z Irlandii. Dublinera bez problemu kupisz w naszym sklepie z whisky online – serdecznie zapraszamy!

Dubliner whisky – kilka słów o marce

Dubliner jest uznaną irlandzką marką, która oferuje whiskey typu blended, czyli połączenie single malt oraz irlandzkich whiskey zbożowych w proporcji 10% do 90%. Dubliner whisky leżakuje w beczkach po bourbonie przez okres do dziesięciu lat.

Dubliner Irish Whiskey na co dzień powstaje w The Dublin Liberties Distillery. To stosunkowo mała i młoda destylarnia, która za to może się pochwalić tym, że na pokładzie ma Darryla McNally’ego, doświadczonego i cenionego w branży specjalistę, tutaj pełniącego funkcję Master Distillera.

Whisky Dubliner – czym się wyróżnia?

Dubliner dojrzewa w beczkach po bourbonie przez trzy lata. Tym, co wyróżnia whisky Dubliner na tle pozostałych tego typu napojów, jest niewielki dodatek starannie wyselekcjonowanego single malta, dzięki czemu uzyskuje się okrągły smak i oryginalny profil.

Dubliner whisky otwiera się bogatym aromatem miodu z subtelnym dodatkiem świeżych owoców prosto z sadu. Wyczuwalny jest tu także akcent dojrzałej brzoskwini z lekko dymną wonią. W smaku mamy oryginalne połączenie miodowej słodyczy ze szczyptą białego pieprzu, a na finiszu czuć przyjemne, lekko pikantne imbirowo-cynamonowe nuty.

Dubliner irish whiskey – cena

Dubliner whisky – cena pozytywnie Cię zaskoczy, bowiem marka ta oferuje doskonały stosunek jakości do kosztów zakupu. Dubliner – cena to tylko 117 zł za 0,7-litrową butelkę, która posłuży Ci zarówno jako baza do drinków, jak i doskonale sprawdzi się w pojedynkę, z lodem lub bez.

Interesuje Cię Whisky Dubliner? A może chcesz zobaczyć pozostałe nasze propozycje rodem z Irlandii? Alkohole online – zobacz naszą ofertę!

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE