ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Hibiki

Odkryj smak japońskiej whisky Hibiki, pełnej harmonii, subtelności i doskonałego smaku rodem z Azji. Seria Hibiki to perfekcyjna mieszanka kilku whisky słodowych i zbożowych, które są dokładnie mieszane, dając w efekcie pełną orkiestrę aromatów. Zobacz, jakie rodzaje Hibiki znajdziesz w naszym sklepie whisky online!

Japońska whisky Hibiki – czym się wyróżnia?

Choć whisky kojarzy nam się z Irlandią czy Szkocją, w innych częściach świata również możesz doświadczyć wspaniałych smaków tego szlachetnego trunku. Doskonałym przykładem tego jest właśnie luskusowa japońska whisky Hibiki, której nazwa oznacza harmonię i nawiązuje do sposobu tworzenia tego alkoholu poprzez mieszanie charakterystycznych whisky słodowych i zbożowych mellow grain. W efekcie powstaje zbalansowany smak, jednocześnie delikatny i wyrazisty!

Hibiki whisky – dostępne rodzaje

Jakie rodzaje japońskiej whisky znajdziesz w naszym sklepie? Szczególnie polecamy klasyczną Hibiki Japanese Harmony, dojrzewającą w pięciu różnych rodzajach beczek m.in. z japońskiego dębu mizunara, z wyczuwalnym smakiem miodu, cytrusów i wanilii, z lekkim akcentem dębiny.

Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Być może spodoba Ci się limitowana edycja Hibiki Japanese Harmony w designerskiej butelce ozdobionej kwiatami japońskich 24 pór roku. Jej smak to kunsztowne połączenie róży i owoców liczi z nutą rozmarynu i drzewa sandałowego. To prawdziwa uczta dla zmysłów!

Hibiki whisky – cena

Hibiki – cena klasycznego japońskiego whisky zaczyna się od 549 zł za butelkę o pojemności 700 ml. Poszczególne rodzaje są dostępne w różnych cenach, w zależności od tego, czy są to edycje limitowane, czy też sztandarowe pozycje z kolekcji Hibiki.

Alkonet – najlepsze alkohole online

Hibiki whisky to propozycja dla koneserów, którzy szukają ciekawych wrażeń smakowych i lubią eksperymentować. Jeśli interesują Cię także pozostałe rodzaje japońskiej whisky, a także klasyczne trunki rodem ze Szkocji, koniecznie zobacz całą ofertę dostępną w sklepie Alkonet – alkohole online. Zapraszamy!

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE