ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Highland Park

Highland Park to destylarnia, który zna i szanuje każdy miłośnik wyjątkowej whisky. Ten szkocki trunek zawdzięcza swoją popularność niespotykanej kombinacji wspaniale zbalansowanych smaków oraz nieprzeciętnej staranności, z jaką jest produkowany. Alkonet z dumą prezentuje bogatą ofertę, w której nie brakuje różnych wariantów Highland Park od znanego 10-letniego, przez ekskluzywny 16-letni, po trunki prawdziwie luksusowe, na które mogą pozwolić sobie nieliczni, w tym warianty 30- i 40-letnie. U nas znajdziesz zachwycające propozycje z tej znanej na całym świecie destylarni, które wprowadzą Cię w fascynujący świat szkockiej whisky.

Highland Park 12-letni – whisky dla wymagających

Marzysz o degustacji szlachetnego, złocistego trunku, który zachwyci Cię swoim bogatym bukietem? Whisky Highland Park 12-letnia to coś, co spełni Twoje potrzeby. Gama produktów tej uznanej destylarni jest bardzo szeroka, co sprawia, że możesz wybierać te, które najlepiej wpasują się w Twoje gusta.

Single malt whisky z destylarni Highland Park to propozycja dla wymagających. Otrzymała notę 100% od szkockich ekspertów z The Scotsman, co tylko potwierdza jej jakość i walory. Dostępna w Alkonet whisky szkocka to szeroki wybór produktów z tej destylarni, w tym:

  • Highland Park 10-letni – zachwyca połączeniem cytrusów, wanilii i pieprzu,
  • Highland Park 12-letni – harmonia aromatu torfu, miodu i ciasta owocowego,
  • Highland Park 16-letni – dojrzewająca w beczkach po winie Rioja i tych po bourbonie.

Highlander to whisky, którą można spotkać w butelce 1l, choć zdecydowanie bardziej wysmakowane jest serwowanie jej w wariancie 0,7l.

Highland Park – historia w każdej kropli

Wybierając single malt Highland Park, stajesz się częścią ponad dwustuletniej tradycji. Ta jedna z najstarszych szkockich destylarni każdego dnia tworzy trunki, które są świadectwem nie tylko zamiłowania do whisky, ale także szacunku do dziedzictwa kulturowego.

Nasz sklep z alkoholami online oferuje trunki Highland Park 10- i 12-letnie, których cena jest bardzo korzystna i sprawia, że szybko możesz delektować się ulubionym alkoholem. Zamów swoją whisky online i rozsmakuj się w harmonii aromatów nie wstając z fotela dzięki Alkonet.

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE