ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Grant's

Zanurz się w niepowtarzalny świat Grant’s Whisky, gdzie każdy łyk jest podróżą pełną niezwykłych doznań. To wysokiej klasy alkohol, w którym wyczuć można całą symfonię smaków – od białej czekolady, poprzez pomarańczę, miód, toffi, miód, kokos aż po intensywny smak ziarna pieprzu. Grant’s Whisky to trunek, którym możesz poczęstować gości podczas spotkania rodzinnego lub towarzyskiego. Z pewnością wprowadzi niepowtarzalną atmosferę i ośmieli gości do rozmów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie są początki Whisky Grant’s?

Grant’s Whisky pojawiła się na rynku w 1898 roku. Założycielem marki jest William Grant. W 1887 roku utworzył pierwszy destylat w swojej destylarni mieszczącej się w Szkocji w Dufftown. Whisky Grant’s należy do czołówki światowych alkoholi. Od 1957 roku trunek sprzedawany jest w charakterystycznej trójkątnej butelce.

Grant’s Whisky – elegancki pomysł na prezent

W naszym sklepie z alkoholami online znajdziesz różne odmiany Grant’s Whisky, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników tego trunku. Unikalna kompozycja smaków i aromatów Grant’s Whisky sprawia, że jest on uznawany za wyjątkowo elegancki alkohol. Doskonale sprawdzi się jako upominek dla bliskiej osoby, jak również dla wujka czy szefowej. Ten bursztynowy trunek to idealny pomysł na prezent z klasą.

Profesjonalna oferta

Sklep z alkoholami online Alkonet to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy alkohole z całego świata. Dostępne są u nas między innymi:

Wyróżnia nas duże doświadczenie w branży oraz wiedza na najlepszym poziomie, dlatego z chęcią doradzimy, jeśli nie wiesz, na który z produktów się zdecydować. Zapraszamy do składania zamówień!

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE