ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Evan Williams

Evan Williams to jeden z najpopularniejszych bourbonów na całym świecie, o delikatnym, słodkim smaku i mocnej bursztynowej barwie. Jeśli interesuje Cię amerykańska whisky, to właśnie ten trunek powinien przypaść Ci do gustu!

Evan Williams burbon – czym się charakteryzuje?

Evan Williams zajmuje drugie miejsce pod kątem ilości sprzedawanych sztuk bourbonu w Stanach Zjednoczonych. Historia tej marki sięga aż do 1783 roku, kiedy to Evan Williams, pierwszy prawdziwy destylator Kentucky otworzył gorzelnię w Louisville, nad brzegiem rzeki Ohio.

Evan Williams produkowany jest z mieszanki 75% kukurydzy, 12% słodu jęczmiennego i 10% żyta. Dojrzewa znacznie dłużej, niż pozostałe tego typu bourbony, bo minimum cztery lata. Rezultatem jest wyjątkowo gładki, bogaty i łatwy do delektowania się napój. Evan Williams charakteryzuje się także głębokim waniliowym aromatem, zaś w palecie smakowej wyraźnie zaznaczona jest mieszanka wanilii i dębu.

Evan Williams – dostępne rodzaje

Evan Williams sprzedawany jest w butelkach 0,7- i 1-litrowych. Wyróżnia go pełen charakteru smak z wyczuwalnym brązowym cukrem, odrobiną karmelu oraz nutą dębu, zaś posługując się węchem, wyczujemy mocny zapach wanilii z domieszką mięty. Tym trunkiem naprawdę można się delektować!

Evan Williams bourbon 1l posiada 86 dowodów amerykańskich, co przekłada się na 43% zawartości alkoholu w butelce.

Evan Williams whisky – cena

Evan Williams – cena tego bourbonu jest stosunkowo niska jak na trunek bardzo dobrej jakości. Ile zapłacimy za ten amerykański flagowiec?

  • Evan Williams 1l – cena to 91 zł za butelkę
  • Evan Williams 0.7 – cena to 70 zł za butelkę

Największy wybór whisky online – zapraszamy!

Evan Williams to jedna z wielu naszych propozycji dla koneserów whisky zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i Szkocji, Irlandii czy nawet Japonii. Posiadamy wyjątkowo szeroki wybór, jeśli chodzi o whisky online z różnych zakątków świata.

W Alkonet znajdziesz także inne alkohole online, między innymi wina, szampany i likiery. Spraw prezent bliskiej osobie i podaruj jej butelkę ulubionego trunku!

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE