ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Martell prezentuje kolekcję Single Cru

Marka Martell wprowadziła na rynek fascynującą kolekcję Single Cru, która stanowi prawdziwą perełkę w świecie alkoholi wysokoprocentowych. To unikalne podejście, w którym każdy trunek pochodzi z jednego terroir, zapewniając niezrównaną jakość i charakter. Kolekcja ta została podzielona na trzy edycje – Discovery, Aged i Vintage – i stanowi przełomowy moment w historii Martell.

Nowe wymiary w świecie koniaku

Martell Single Cru to rzadka i prestiżowa kolekcja, która stanowi mniej niż 1% koniaków Martell. Celem stworzenia linii było ujawnienie bogactwa i różnorodności najlepszych crus. Martell podjął się odważnego zadania przedstawienia koniaków z różnych terroir, by ukazać ich indywidualny charakter. To prawdziwa eksploracja regionu Cognac, która przemówi do poszukiwaczy przygód, otwierając ich umysły i podniebienia na nowe smaki oraz umożliwiając im zbudowanie własnej kolekcji, odzwierciedlając swoje preferencje i przyjemność odkrywania.

Trzy Wyjątkowe Edycje

Edycja Discovery

Edycja Discovery to prawdziwa podróż po Cognac. Składa się z trzech butelek, z których każda wykorzystuje trunki z innego terroir: Fins Bois, Petite Champagne i Borderies. Fins Bois słyną z bujnego i soczystego podniebienia owocowego, Petite Champagne zachwyca intensywnym i pikantnym profilem smakowym, pełnym ciepłych przypraw i bogatych orzechów, a Borderies przynosi słodkie owoce i subtelne nuty kwiatowe.

Edycja Aged

Edycja Aged to hołd dla Grande Champagne i Borderies. XO Grande Champagne i XXO Borderies prezentują charakterystyczny smak i wyjątkową osobowość tych regionów. To koniaki o niezwykłej głębi i bogactwie smaków, które z pewnością zachwycą koneserów.

Edycja Vintage

Edycja Vintage to prawdziwa perełka kolekcji. Konia kwyprodukowany w 1999 roku, z trunków z posiadłości Gallienne, jednej z winnic rodziny Martell. Rok 1999 był trudny pod względem klimatycznym, co zwiększyło jakość i rzadkość winogron. Po 23 latach starzenia w beczkach z drobnoziarnistego dębu koniak ten oferuje nuty kandyzowanych owoców i kwiatu lipy, z podniebieniem opisanym jako “niezwykła gładkość, z bogatym, owocowym wymiarem”.

Rozwój i dostępność

Martell planuje uzupełniać edycję Aged Edition co roku, w małych partiach, w indywidualnie numerowanych butelkach. Edycja Vintage również będzie ewoluować i aktualizować się co roku, zawsze z jednego trunku, pochodzącego z jednego terroir, w jednym roku. Edycje Discovery Edition i Aged Edition XO są już dostępne w sprzedaży, a pozostałe koniaki pojawią się w dalszej części roku w wybranych sklepach detalicznych w Chinach kontynentalnych, Azji i sklepie Martell w Cognac.

Podsumowanie

Marka Martell wprowadziła na rynek niezwykłą kolekcję Single Cru, która stanowi prawdziwą perełkę w świecie koniaku. To unikalne podejście, w którym każdy trunek pochodzi z jednego terroir, podkreślając indywidualny charakter regionów Cognac. Kolekcja ta została podzielona na trzy edycje: Discovery, Aged i Vintage, co stanowi przełom w historii Martell. Nowe wymiary terroir przyciągają poszukiwaczy przygód, otwierając ich umysły i podniebienia na nowe smaki. Edycje Discovery i Aged już są dostępne, a Vintage pojawi się wkrótce. Martell kontynuuje swoją tradycję doskonałości, oferując koniaki, które przemawiają do zmysłów i koneserów alkoholi wysokoprocentowych na całym świecie. To hołd dla terroir i wyjątkowego rzemiosła, które stoi za każdą butelką Martell. Polecamy także inne koniaki Martell oraz pozostałe alkohole online, które znajdziesz w naszym sklepie.
Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE