ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

Świętowanie chińskiego Nowego Roku – specjalny design butelki Johnnyego Walkera

Rok 2024 upłynie nam pod znakiem smoka. Właśnie do tego zodiakalnego zwierzęcia nawiązuje butelka Johnnie Walker zaprojektowana przez Jamesa Jeana. Jest to gratka nie tylko dla osób świętujących chiński Nowy Rok, lecz także wszystkich miłośników szkockiej whisky. Tak piękna butelka wzbogaci kolekcję każdego konesera, a także sprawdzi się świetnie jako prezent dla pasjonatów azjatyckiej kultury.

Butelka Johnnie Walker – chiński Nowy Rok 2024

Rok wodnego Królika powoli dobiega końca. Już 10 lutego powitamy drewnianego smoka… wraz z butelką Johnniego Walkera. Skąd pomysł na przedstawienie mitycznego stworzenia na etykiecie bursztynowego trunku? Jest to już tradycja szkockiej destylarni. Firma Diageo kolejny rok wypuszcza limitowaną edycję z okazji Księżycowego Nowego Roku. Tegoroczne wydanie jest połączeniem tradycji z nowoczesnością.

James Jean, znany między innymi z murali dla Prady czy plakatu filmowego dla Kształtu Wody, stworzył projekt, który idzie z duchem czasu. Liczne motywy kwiatowe dają nietypowy efekt, lecz widać tu również nawiązanie do tradycji. Jak podkreśla sam artysta, symbolika smoka jest mu bardzo bliska, a drewno, które jest mu przypisane, dobrze wpisuje się w temat roślinnych inspiracji.

Wizerunek smoka na butelce Johnniego Walkera robi wrażenie już z daleka, jednak prawdziwe swoje piękno odkrywa po przyjrzeniu się z bliska. Kolibry spijające nektar czy chryzantemy, z których wypływa płynne złoto, cieszą oko uważnych widzów. Jest to symbol samego trunku, który ujawnia swoją prawdziwą odsłonę po zatopieniu się w smaku.

Whisky Johnnie Walker – trunek dla początkujących i koneserów

Johnnie Walker to whisky, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wielu koneserów to właśnie od niej rozpoczyna swoją przygodę z tym wyjątkowym trunkiem. Nawet jeśli na co dzień wybierasz bardziej niszowe nuty, warto raz na jakiś czas wrócić do klasyki. Tym bardziej że kupując whisky online, możesz mieć dostęp do limitowanych edycji, jak choćby wydanie z okazji rozpoczęcia chińskiego roku Drewnianego Smoka.

Nasz sklep z alkoholami online ma także inne wyjątkowe wydania Johnniego Walkera oraz różne napoje alkoholowe z całego świata. U nas znajdziesz wyjątkowe pozycje ze świata trunków, które uświetnią chwile spędzone z gronie przyjaciół lub staną się trafionym prezentem.

Podsumowanie

 Rok 2024 będziemy świętować z wyjątkowym wydaniem whisky Johnnie Walker, zainspirowanym chińskim rokiem Drewnianego Smoka. Projekt stworzony przez Jamesa Jeana, znanego z prac dla Prady i plakatu filmowego dla Kształtu Wody, łączy tradycję z nowoczesnością. Butelka, zdobiona efektownym wizerunkiem smoka i motywami kwiatowymi, jest idealna dla kolekcjonerów i miłośników szkockiej whisky, a także jako prezent dla pasjonatów azjatyckiej kultury.

Twój koszyk

Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona przeznaczona jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Wstęp wzbroniony.

Jesteś za młody.

TAK NIE